O mnie

Witam. Mam na imię Joanna. Z wykształcenia marketingowiec, z zawodu była księgowa. 

Bycie mamą sprawiło, że odkryłam w sobie wiele pasji, które nie dają mi usiedzieć w miejscu. Posiadam niezbadane pokłady kreatywności, które z wielką radością i zaangażowaniem przenoszę w każdy kąt swego domu. Uwielbiam minimalizm – który fascynuje mnie od niedawna, piękne wnętrza, DIY oraz stare meble, bo takim mogę nadać nowe życie. Przyjaźnię się również z maszyną do szycia i na chwilę obecną ta przyjaźń jeszcze mnie nie zawiodła.

Jednak największą moją pasją jest fotografia. Amatorsko fotografuję nasze życie codzienne, nasze małe podróże, swoje kulinarne eksperymenty, oraz wszystko to co wyda mi się warte zapisania w swoich kartach pamięci. Chcę, aby każdy dzień pozwolił mi dokonywać błędów, abym mogła uczyć się z nich jak najwięcej. Moje największe marzenie?  – zamienić pasję w pracę.

 

O blogu

Na szaro to blog lifestylowy, na którym będę opowiadać o swoich zainteresowaniach. Pojawią się moje projekty DIY, moje inspiracje oraz nasze życie codzienne, które postaram się przedstawić w ciekawych kadrach.

Dlaczego na szaro?

Szary to bardzo ciekawa barwa. Kojarzy sie negatywnie z brakiem koloru i witalności. Ale to nieprawda! Szary pobudza wyobraźnię – stąd większy urok czarno-białych zdjęć. Każdy szary człowiek może mieć kolorowe życie.

I taki jest mój cel – gimnastykować wyobraźnię i dobrze się przy tym bawić.

Jeśli masz ochotę napisz, kontakt mailowy: mynaszaro@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s